Festimet e 100 vjetorit te pavaresise shqiptare


http://http://d3lqjvf9z8/imazh

Festimet e 100 vjetorit te pavaresise shqiptare

Jane te paperseritshme keto momente te festimeve te 100 vjetorit te pavaresise se shtetit shqiptar dhe si te tilla, do ngelen gjate ne memorien tone kolektive si nje nga ngjarjet me te rendesishme qe kemi festuar ndonjehere  me kaq entuziazem,krenari dhe  dashuri.Gezuar Atdhe!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s