4 stinet


Pergatitja e nje video me pamje te ndryshme te bera ne stine te ndryshme,

This slideshow requires JavaScript.

-Pershkrim i stineve;temperaturat,reshjet,bimesise,veshjet e njerezve. 1.Pranvera 2.Vera 3.Vjeshta 4.Dimri

-Nxenesit do te bejne ,sipas grupeve te krijuara ,fotgrafi me pamje te ndryshme ne cdo stine dhe do te krijojne albumin ” 4 stinet ”

-Nxenesit do te gjejne informacione  rreth frutave dhe perimeve qe gjenden ne secilen prej stineve

-do te vizatojne disa fruta e perime

do te sjellin poezi (mundesisht krijime te tyre,por edhe te  poeteve te ndryshem)  dhe kenge qe u kushtohen 4 stineve

Krijimi i kater ambjenteve ne maket :pranvera ,vera ,vjeshta,dimri

Advertisements

4 thoughts on “4 stinet

  1. Woah! I’m really digging the template/theme of this website. It’s simple, yet effective.
    A lot of times it’s very difficult to get that “perfect balance” between user friendliness and visual appearance. I must say that you’ve done a fantastic job
    with this. In addition, the blog loads very quick for me on Chrome.

    Excellent Blog!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s